online-is-intenetten-para-kazanma-kitabini-ucretsiz-indir

Android Uygulama ile İnternetten Nasıl Para Kazanılır?

Android-uygulama-para-kazanmak

Android Uygulama ile Para Kazanmak

Android uygulamayla para kazanmak, diğer sistemlere göre daha zahmetli olsa da daha uzun vadelidir. Online ek iş arayışında olan ve program yazmaktan zevk alan kullanıcıların göz atmasını öneriyorum. Nasıl mı olacak? Öncelikle android programlama dili öğrenilmesi en kolay yazılım dillerinden biridir. Son zamanlarda popülaritesi, iOS’u alt edecek seviyeye geldiğinden, geleceği düşünen internet kullanıcılarının, ve programlama öğrenmeye hevesli kişilerin öğrenip ek gelir elde edebileceği sistemlerden, ve başka hiçbir yerde android uygulamanızla para kazanmanın size önerildiğini sanmıyorum.

İnternetteki ek iş imkanları, parmaklarınızın sayısıyla sınırlı kalmıyor. İşin en güzel yanı bu,Android uygulama geliştiremeseniz bile ücretli olarak yazdırıp, ekleyeceğiniz reklamlardan gelir elde etmeniz mümkündür. Size bunun için muhteşem bir kaynak olan Kodlab’ın “Android Programlama” kitabını şiddetle öneriyorum. Kitap, programlama hakkında en ufak bilgisi olmayan kullanıcılara hitaben sade bir anlatım diliyle yazılmış ve reklamlardan para kazanmaya kadar her şeyi detaylarıyla açıklıyor. Kitapla gelen DVD içerisinde bir çok kaynak kod mevcut ve kitapta anlatılan uygulamaları geliştirip böylelikle kendinizi androide aşina bir boyuta getirebilirsiniz. Programlama dili öğrenmek için öncelikle sabır sonrasında azim gerekiyor. Hazırcı bir yapıya sahipseniz, yani sabretmeyi bilmiyor her şeyin kolayına kaçıyorsanız program yazmak size göre değil.

Eğer mobil işletim sistemleri ilginizi çekiyorsa, mobil işletim sistemi devlerinden olan Androidle bu işe başlamalısınız. Android nedir ? Android ne demek diyorsanız www.androidnedemek.com sitesini tavsiye ediyorum. Özellikle android hakkında bilgiler, android telefonlar, android uygulamalar hakkında güzel bilgiler var.Biliyorsunuzdur ki; Symbian,Windows Phone gibi bir türlü istediği yere gelemeyen işletim sistemleri androidin varlığından beri hep arkasından takip etmişlerdir. Bu denli tercih edilen bir işletim sistemine program yazmak ve bundan gelir elde etmek gayet mantıklı gibi görünüyor. Android’le 3D oyunlar geliştirip, bunların Premium versiyonlarını yapıp otomatikleşmiş bir sistemle satabilirsiniz. Ekleyeceğiniz reklamlara yönelik ufak birkaç tüyo vermemiz gerekirse; örneğin oyuna sahipsiniz, finans reklamları eklemeniz saçma olur. Kullanıcılarınızın cinsiyet,yaş,hobi vb. özelliklerini aldığınızda yayınladığınız reklamlar daha verimli ve kazançlı olacaktır. En büyük avantajlarından biri ise sıfırdan site oluşturmak kadar zahmetli bir şey değil. Uygulamanızı Google Play’de paylaşıp marketteki milyonlarca kullanıcıya hitap edebiliyorsunuz. Uygulamayı geliştiren siz, pazarlamasını, Google üstleniyor diyebiliriz. Android para kazanma konusunda androidpara.com sitesine göz atmanızı tavsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan Youtube ile internetten para kazanma yolları yazısında youtube ile nasıl para kazanılır konusu anlatılmıştır.

[wpsr_socialbts]

Ayda 1000-5000 TL arası kazanmak isteyenler ve internetten para kazanmak, online iş, ek gelir, ek iş elde etmek isteyenler için yapılması gerekenleri anlatan, tamamen türkçe ve ÜCRETSİZ rehber niteliğindeki eğitim seti için burayı tıklayın.
You can leave a response, or trackback from your own site.

6 Responses to “Android Uygulama ile İnternetten Nasıl Para Kazanılır?”

 1. android ne demek diyor ki:

  Android ne demek ve android uygulama ile internetten para kazanılacağını anlatan yazınız için teşekkürler.

 2. admin diyor ki:

  Yorumunuz için biz teşekkür ederiz.

 3. […] önceki yazımız olan Android Uygulama ile İnternetten Nasıl Para Kazanılır? konulu makalede android uygulamalardan para kazanma yöntemleri […]

 4. Erol Kabadayı diyor ki:

  Merhaba;

  Özellikle küçük yazılım evleri, creative ajanslar, freelance çalışan tasarımcı, yazılımcı ve diğer herkesin mobil uygulamalardan para kazanmasını sağlayacak olan ve Ar-Ge’si tamamen Türkiye’de yapılan yerli bir ürünümüz var. Adı MobiRoller.

  MobiRoller kendi iPhone ve Android uygulamanızı -hiç kod yazmadan- dakikalar içinde kolayca yapmanızı sağlar. Web tabanlı kontrol paneli sayesinde uygulamanızın içeriğini ve tasarımını istediğiniz anda, hızlı ve kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

  Kendi uygulamanızı yapabilir veya müşterilerinize uygulama yaparak gelir elde edebilirsiniz.

  İyi çalışmalar, bol kazançlar,
  Teşekkürler.

 5. alican diyor ki:

  Katılın hesabınıza her gün yüzlerce havale gelsin.

 6. hamit serin diyor ki:

  para kazanmak istiyorum yardımci olabilirmisiniz

 7. admin diyor ki:

  Tabi.Sorunuzu yazarsanız yardımcı olmaya çalışırız Hamit Bey

Leave a Reply