online-is-intenetten-para-kazanma-kitabini-ucretsiz-indir

Cep Telefonundan Bilgisayarına Uzaktan Bağlan Yönet

Cep Telefonundan Bilgisayarına Uzaktan Bağlan Yönet

Cep Telefonundan Bigisayarına Bağlan Yönet

Uzaktan nerede olursanız olun cep telefonunuz ile bilgisayarınıza hemen bağlabilir, telefonunun ekranından takip edebilirsin. Mesela bilgisayarınıza format atarken,film,oyun,video indirdirirken işiniz çıktı dışarı çıkmanız gerek, fakat bilgisayarınızı da kapatamıyorsunuz işte bu Cepten Bağlan programı ile uzaktan erişebiliyorsunuz bilgisayarınıza hem de nerede olursanız olun.

İşiniz için bilgisayarınıza yüklediğiniz dosyaya işte iken cep telefonunuzdan bağlanıp dosyaya ulaşabiliyorsunuz. Arkadaşınızın bilgisayarında bi problem çıktı Cepten Bağlan ile ister bilgisayardan ister cep telefonuyla bağlanın.Çocuğunuzun bilgisayarda yaptıklarından haberdar olmak, kontrol etmek, zararlı site vb. paylaşım alanlarına girmesine mani olmak isteyenler için Cepten Bağlan programı çok kullanışlı ve yararlı bir program. Bir nevi Cepten Bağlan programı ile bilgisayarınızın kontrolü nerede olursanız olun sizin elinizde.

 

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Benzer Yazılar

Net Tv Elite İle Bilgisayarında Tv ve Radyo Keyfi

 

Ayda 1000-5000 TL arası kazanmak isteyenler ve internetten para kazanmak, online iş, ek gelir, ek iş elde etmek isteyenler için yapılması gerekenleri anlatan, tamamen türkçe ve ÜCRETSİZ rehber niteliğindeki eğitim seti için burayı tıklayın.
You can leave a response, or trackback from your own site.

4 Responses to “Cep Telefonundan Bilgisayarına Uzaktan Bağlan Yönet”

 1. […] İlginizi Çekebilecek Benzer Yazılar : Cep Telefonundan Bilgisayarına Uzaktan Bağlan Yönet […]

 2. hbbxifes diyor ki:

  very nice

 3. tabata diyor ki:

  I like your fantastic web site. Just what I was searching for!
  Best regards

 4. admin diyor ki:

  thanks tabata

Leave a Reply