Devlet teşvikleri ile hibe kredi nasıl alınır ?


Warning: Illegal string offset 'script' in /home/ekgelire/public_html/wp-content/plugins/wp-socializer/includes/wpsr-shortcodes.php on line 52

Warning: Illegal string offset 'service' in /home/ekgelire/public_html/wp-content/plugins/wp-socializer/includes/wpsr-shortcodes.php on line 31

Warning: Illegal string offset 'service' in /home/ekgelire/public_html/wp-content/plugins/wp-socializer/includes/wpsr-shortcodes.php on line 31

Warning: Illegal string offset 'script' in /home/ekgelire/public_html/wp-content/plugins/wp-socializer/includes/wpsr-shortcodes.php on line 32
devlet-tesvikleri-ile-hibe-kredi-nasil-alinir

Devlet teşvikleri ile hibe kredi nasıl alınır?

Bu yazımızı özellikle fikri olup, iş kurmak için kredi arayan girişimcilerin dikkatle okumasını tavsiye ediyoruz. Ayrıca makalemizde geri ödemesiz hibe kredi nasıl alınır ? İşini kurmak büyütmek isteyen bireysel kişiler için en geçerli devlet teşvikleri ile kobiler (küçük ve orta boy işletmeler) için kobi destek, kosgeb kredisi ve devlet destekleri hakkında bilgiler bulacaksınız.

Kosgeb nedir? Kosgeb kredisi nasıl alınır?

Kosgeb nedir : Kosgeb, küçük ve orta boy işletmeleri geliştirme ve destekleme amacıyla devlet tarafından kurulmuş bir kurumdur. Aynı zamanda bireysel kişiler için kosgeb hibe şeklinde işletme kurmalarına imkan da sağlamaktadır.

İş kurma kredisi ve kosgeb destekleri

Kendinizi ait fikriniz var yada yok veyahut tutacağından emin değilsiniz, işletmeniz var büyütmek finansal sıkıntılardan kurtulmak için devlet teşvikleri mi arıyorsunuz? Devletin bu konularda 27.000 TL den başlayan devlet destekleri olduğunu biliyor muydunuz?

Kobilerde bu devlet teşvikleri diye tabir edilen hibe kredisinden faydalanmaktadırlar. Mesela 2009 yılında 25.187.465,94 TL tutarındaki 6.480 projeye hibe veya faizsiz kredi uygulaması yapılmıştır. 50.000 TL den başlayan ve binlerce  liraya varan kosgeb hibe ve devlet destekleri.

Hibe kredi nasıl alınır? Nasıl bir strateji uygulanmalıdır?

Hibe kredisi, iş kurma kredisi için danışmanlık yapan firmalar kurulmuş ve yaptıkları hizmet karşılığı örneğin 27.000 TL lik bir hibe kredi için 2.000 TL civarında komisyon almaktalar. Bu konuda size rehberlik edecek tamamiyle size yol gösterecek, hibe ve krediler kitabıyla bu ağır komisyon bedellerinden de kurtulacaksınız. Hibe ve Krediler kitabına ulaşmak için tıklayınız.

Hibe ve krediler kitabının içeriği nedir?

Hibe ve krediler kitabı; kanunlara uygun, hiçbir yasal olmayan bilgi içermeyen, madde madde hibe kredi alma işini öğreten, uzun araştırmalar sonucu ortaya çıkan bir e-kitaptır. Basit bir dille anlatılmış, hibe kredi nasıl alınır konusunda her soruya cevap verilmiştir. Bu kitabı günün her saati bilgisayara indirip, 7/24 danışmanlık hizmetinden faydalanırsınız. Proje hazırlama klavuzu ve bir iş bulma klavuzlarını içerir. Hibe ve kredi hakkında işinizi görecek tüm bilgileri içerir.

is-kurmak-icin-kredi

İş Kurmak İçin Kredi

Hibe ve krediler kitabıyla hibe kredi alan kullanıcı yorumlarından bazıları

hibe-kredi-kitabi-yorumlari-1

Hibe Kredi Kitabı Yorumları-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hibe-kredi-kitabi-yorumlari-2

Hibe Kredi Kitabı Yorumları-2

 

 

 

 

 

 

 

 

hibe-kredi-kitabi-yorumlari-3

Hibe Kredi Kitabı Yorumları-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu yorumlara benzer pek çok kullanıcı yorumu hibe ve krediler kitabı resmi sayfasında mevcut. Bu e-kitap ile ne yapmanız ve nasıl yapmanız konularında geniş açıklamalar, kazanılmış hibe ve kredi örneklerini de bulabilirsiniz. Hibe ve krediler e-kitabı için tıklayınız.

Bir önceki internetten para kazanma hakkında doğru bilinen yanlışlar konulu makalemizde internetten para kazandırmayan yöntemlerden bahsedilmiştir.

Ayda 1000-5000 TL arası kazanmak isteyenler ve internetten para kazanmak, online iş, ek gelir, ek iş elde etmek isteyenler için yapılması gerekenleri anlatan, tamamen türkçe ve ÜCRETSİZ rehber niteliğindeki eğitim seti için burayı tıklayın.

Share and Enjoy

 • Facebook
 • Twitter
 • Delicious
 • LinkedIn
 • StumbleUpon
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
Comments(9)
 1. KOBİgirisim 02 Ağustos 2013
 2. Ömer 21 Ekim 2013
 3. mustafa yunus gökce 18 Kasım 2013
 4. admin 26 Kasım 2013
 5. Hibe Kredi 14 Aralık 2013
 6. ismahan 09 Eylül 2014
 7. Eylül 24 Eylül 2014
 8. admin 13 Ekim 2014
 9. admin 13 Ekim 2014

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Email