online-is-intenetten-para-kazanma-kitabini-ucretsiz-indir

Ek İş Fırsatlarında Yüzyılın Projesi Başladı : MyOrtak

MyOrtak nedir?

Bugüne kadar duyduğunuz bütün internetten para kazanma,ek iş fırsatlarını bir kenara bırakın. Özellikle ek iş fırsatlarında hayatınızı tamamen değiştirecek, belki de internetteki e-ticaret ve alışverişe ortak olarak geleceğinizi kurtaracak olan proje hayata geçti. Projenin adı : MyOrtak.

MyOrtak nedir?

Myortak; tamamiyle internet üzerinde online şekilde gerçekleşen e-ticaret ve alışverişi, kendinizin olmayan ürünlerin satışından para kazandıran satış ortaklığı sitemini, network marketing diye tabir edilen ağ pazarlamayı (kendine bağlı satış ortakları) birleştiren mükemmel bir geleceğin paylaşım ağıdır.

Neden MyOrtakta Yer Almalıyım?

Günümüzde artık dünyada internette yapılan alışverişin boyutları milyar dolarları aşmış durumda. Bütün ekonomik krizlerde bile etkilenmeyen, her geçen gün büyüyen bir sektör e-ticaret ve alışveriş. Her geçen gün bu hacim katlanarak artmakta. İnternet dünyasında yerini alan şirket yada kişilerin geleceğin zenginleri arasında gösterilmesi, sektörün geleceğinin ne kadar parlak olduğunun açık kanıtı. Olaya bir de Türkiye açısından bakacak olursak; 10 Milyar dolar e-ticaret hacmi öngörülmekte. Türkiye’ de 6 Milyon internet kullanıcısı internetten alışveriş yapıyor. Alışveriş yapan kullanıcı defalarca alışveriş yapmakta. Sizde görmüşsünüzdür yada sipariş vermişsinizdir internetten çiçek, elbise,hediye,parfüm,ayakkabı vb. sipraişini.Şimdi düşünün: Bu milyar dolarlarla ifade edilen alışverişlerden pay aldığınızı. Yarınlarınızın nasıl değişeceğini kestirebiliyor musunuz? İnternetteki bu alışverişlerden kazanç sağlama imkanını bize myortak sağlamaktadır. Hemen aklınıza saadet zinciri tarzı bi yapı gelmesin. Ne kadar internetteki alışverişten pay almak için çalışırsanız o kadar para kazanırsınız. Sakın kestirip atmayın, bu geleceğin ek işrsatı mutlaka değerlendirin.

Şimdi internetten para kazanarak ek iş fırsatı elde etme size yabancı gelebilir, nasıl yaparız? nasıl internetteki alışverişten pay alırız dediğinizi duyar gibiyim. Merak etmeyin; myortak ile çalışan her myortak verilen eğitimler ile nasıl para kazanacağını öğrenmektedir. Yani size sisteme dahil ettikten sonra dahi kendi başınasın yap bişeyler denilmemektedir. Alacağınız eğitimlerle internetteki alışverişlerden nasıl para kazanacağınız, sizin gibi internetten para kazanmak isteyen kişilerle bir ekip kurarak kazancınızı katlamanıza imkan veren sistemdir myortak. Tek başınıza değilsiniz yani profesyonel destek alacaksınız. Yanlızca size ait olan linkle hem internetteki alışverişten para kazanacak hem de size bağlı ekip arkadaşlarıyla kazançlarınızı katlayacaksınız. Myortak sistemi hakkında canlı webinar eğitimleri ve tanıtımları verilmektedir. Bu canlı tanıtım webinar etkinliğine katılmak isterseniz bu linkteki formu doldurarak size sağlanan daha bir çok avantajdan haberdar olabilirsiniz. Bu formu doldurduğunuzda sizinle irtibata geçeceğimden şüpheniz olmasın 🙂 Ekip olarak internetten payımızı alalım. Beraber çalışalım, birlik olalım. Birbirini tamamlayan parçalar gibi birbirimize destek olalım ve yarınlarımızı garantiye alalım. Bu işe inanın ve internetten yapılan alışverişlerden pay alarak para kazanmanın zevkini bir ekip olarak alalım. Çalışanın kazanacağı bu sistemde bende çalışırım bende varım diyorsanız sizinle mutlaka irtibata geçeceğim. Bu linkteki formu doldurun ve işimize hep beraber başlayalım.

Myortak Avantajları Nelerdir?

 • Evinizde, işyerinizde interneti kullanarak iş yaparsınız.
 • Çalışma saatlerinizi siz belirlersiniz.
 • Sermaye ihtiyacı olmanız gerekmez.
 • Ürün sahibi olmanız gerekmez.
 • Doğrudan ürün satışı yapılmaz, size tanımlanan linkle sisteme kayıt olan müşterilerin yaptığı her alışverişten para kazanırsınız hem de bir kerelik değil, ömür boyu kazanç elde edersiniz.
 • performansa dayalı kazanç sözkonusudur yani ne kadar emek verirsen o kadar para kazanırsın.
 • Ürün depolama,tedarik,vergi,kargolama derdi olmaz. Myortak ,sizin adınıza şirket bünyesinde halleder.
 • Tüm işlemler anlık online internet üzerinden yapılır ve kazanç takibi an be an yapılır. Emeğinizin karşılığını dakika dakika görebilirsiniz.

Myortak, daha bir çok avantaj sağlayarak internetten para kazanma manasında mükemmel bir ek iş fırsatı sunmakta bizlere. Bu bağlamda genel bir fikir edinmeniz açısında myortak tanıtım videosunu izlemenizi tavsiye ediyorum.

Bu bilgiler ışığında myortak nedir konusunu açıklık getirmiş olduk. Myortak hakkında ve yeni gelirşmeler oldukça ekgelir-ekis.com sitemizde bilgiler vereceğiz. Bizimle beraber çalışmak isterseniz buradaki kayıt formunu doldurup, ücretsiz tanıtım seminerine katılabilirsiniz. Size ulaşacağımızdan emin olabilirsiniz.Vakit geçirmeden myortak sisteminde yerinizi alın. Yarın çok geç olabilir ve fırsatı kaçırmış olabilirsiniz. Önyargısız bu ek iş fırsatını mutlaka değerlendirin, internette yapılan e-ticaret elışverişinden ve daha pek çok fırsat sayesinde para kazanın. Aklınıza takılan kısımları çekinmeden sorabilirsiniz. Görüşmek dileğiyle, bol kazançlar.

Ayda 1000-5000 TL arası kazanmak isteyenler ve internetten para kazanmak, online iş, ek gelir, ek iş elde etmek isteyenler için yapılması gerekenleri anlatan, tamamen türkçe ve ÜCRETSİZ rehber niteliğindeki eğitim seti için burayı tıklayın.
You can leave a response, or trackback from your own site.

12 Responses to “Ek İş Fırsatlarında Yüzyılın Projesi Başladı : MyOrtak”

 1. Hakan diyor ki:

  Heyecan verici bir proje bilgiler için teşekkürler.

 2. admin diyor ki:

  Yorumunuz için biz teşekkür ederiz Hakan Bey, geleceğin ek iş fırsatının kaçırmamak gerek. Kendi işini evinden kurmak isteyenlerin kaçırmaması gereken iş modeli. Katkınız için teşekkürler.

 3. YAŞAR ÖZGÜL diyor ki:

  İL ÖZELİDARE MÜDÜRLÜĞÜ /ADIYAMAN

 4. admin diyor ki:

  Yaşar Bey kayıt için tıklayınız kısmından ön kaydınızı yaptırabilirsiniz yada http://www.ekgelir-ekis.com/myortak linkinden kaydolabilirsiniz. İlginiz için teşekkürler, tekrar görüşmek dileğiyle.

 5. 2013 de İnternette Para Kazanmak diyor ki:

  […] sizde internette para kazanmak istemezmisiniz?  Myortakla başlayın.!!!!! iyi kazançlar.Myortak hakkında bir önceki […]

 6. tuna cicekci diyor ki:

  merhaba,
  sözünü ettiğiniz satış kitapla ilgili olabilir mi, belli başlı büyük yayıncıların(yky, iletişim, metis, ayrıntı, iş bankası, bilgi, inkılap gibi) kitaplarını satarak para kazanabilir miyiz?
  kitap okuyup link vererek yani para kazanabilir miyiz, fikrinizi kitaba çevirebilir miyiz?

  teşekkürler,

  hoşça kalın.

 7. admin diyor ki:

  Tuna bey
  Myortak,internetteki yapılan alışverişlerden pay almanızı,ekip kurup kazançlarınızı katlamayı,sisteme kattığınız müşterilerden bir ömür boyu kazanç elde etmenizi sağlayan bir sistemdir. Hem fiziki ürünlerle (giyim,parfüm,ayakkabı,çocuk eşyası vb.) hem de dijital pcye indirilebilir e-kitaplardan satışlarla kazanç sağlamaınızı sağlar. Bu konuda bilgisi olmayanlara da eğitimler verilir.

 8. emine çetinkaya diyor ki:

  bende evde ek gelirle çalışmak istiyorum inşallah güzel çalışma ortamı olur hiç bir bayanın erkek eline bakmasını istemiyorum çeken bilir benim gibi 5 tane çocuğum var istekleri bitmek bilmiyor en kısa zamanda haber bekliyorum saygılarımla

 9. emine çetinkaya diyor ki:

  bende evde ek gelirle çalışmak istiyoruminşaallah güzel çalışma ortamı olur

 10. esin kılıçaslan diyor ki:

  linkte eror verıyor. bu nezaman duzelır formu dolduramıyorum bu yuzden

 11. admin diyor ki:

  Şu an için üyelik sistemi kaldırılmış sanırım, tekrar aktif olunca ekgelir-ekis.com sitesinden duyuracağız.

 12. google adwords diyor ki:

  Hi this beloved! I need to declare that this post is brilliant, wonderful composed including almost all important infos. I have to look excess content like this .

Leave a Reply