online-is-intenetten-para-kazanma-kitabini-ucretsiz-indir

Hep Birlikte Nice Mutlu Yıllara

Nice Mutlu Yıllara

Koskoca bir yılı geride bıraktık;acısıyla,tatlısıyla,sevinçle,hüzünle. Gerek ülke olarak gerekse bireysel bazda çok badireler geçirdiğimiz bir yıl oldu kimimize göre 2012 yılı. Kimimiz bu yılı çok iyi geçirdi; belki çok iyi haberler aldı,hayatını değiştirecek fırsatları yakaladı. Kimimiz ise çok kötü geçirdi;çok bunalımlı günler,aylar belki yıl geçirdi.Hem maddi hem de manevi anlamda 2012 yılı acısıyla tatlısıyla bitti. 2013 yılının ilk yazısını, yılın bizlere sağlık,ülkemizde ve ailemizde huzur,esenlik ve kazanç getirmesi temennisiyle yazmak istedim.

2012 yılını maddi ve manevi anlamda kötü geçirenlerimiz olmuştur. Bu bağlamda her yeni yıl, yeni bir umut ve heyecan getirmekte bizlere. Özellikle geçen seneyi kötü geçirenler için gelen yıl bence bir fırsat yeni bir umut. Yaptığımız hatalardan dolayı yaşadığımız sıkıntılardan ders alarak 2013 ve sonraki yıllar için çabalama fırsatıdır bence yeni yıl. Her kötü tecrübe sonraki atacağımız sağlam adımlar için kazançtır bi bakıma. Geçtiğimiz 2012 yılını kötü geçirenler için 2013 ve sonraki yıllar bence bir fırsattır.Yanlışları 2012 yılında bırakıp 2013 ve sonraki yıllara bize maddi manevi anlamda kazanımlar getirecek sağlam adımlar atmalıyız. Bunu hem kendimiz,ailemiz kısacası sevdiklerimiz değer verdiklerimiz için yapmalıyız. Her yeni gelen yıl bizim için bir fırsattır.

Geçtiğimiz 2012 yılını çok iyi geçirenler elbetteki bu seneye de umutla başlayacaklar. Fakat 2013 yılının da çok iyi geçeceği anlamına gelmez. Gerekli tedbirleri ve yapılması gerekenleri yerine getirmeliyiz ki geçen 2012 yılı gibi kazançlı bir yıl olsun 2013 yılı.

Acısıyla,tatlısıyla 2012 yılını geride bıraktık. Her geçen sene itibariyle bir sene daha yaşlandık 🙂 2013 yılının ekgelir-ekis.com blogunun ilk yazısının mutlu yıl temennisiyle yazmak istedim. Bu bağlamda 2013 yılının huzur,mutluluk,esenlik,başarı ve öncelikle sağlık getirmesi dilerim. Her işin başı sağlık.Sağlık olduktan sonra gerisi gelir. Sağlıktan sonra kazançlı bir yıl geçirmemiz temennisiyle ekgelir-ekis.com sitesinde kazançlı evde ek iş fırsatlarını paylaşamaya da devam edeceğiz. 2013 yılının gönlünüzce geçmesi,sağlık ve huzur getirmesi temennisiyle.

Bir önceki yazımız olan Myortak ile Evde Ek İş İmkanları konulu yazımızda geleceğin evde iş imkanı myortak ve ek iş fırsatları hakkında bilgiler bulunmaktadır.

Ayda 1000-5000 TL arası kazanmak isteyenler ve internetten para kazanmak, online iş, ek gelir, ek iş elde etmek isteyenler için yapılması gerekenleri anlatan, tamamen türkçe ve ÜCRETSİZ rehber niteliğindeki eğitim seti için burayı tıklayın.
You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply