online-is-intenetten-para-kazanma-kitabini-ucretsiz-indir

Myortak ile Geleceğin Ek İş Fırsatını Kaçırmayın

Dünya genelinde geçerli olan internetten para kazanma biçimindeki ek iş fırsatları artık Türkiye ‘de de hızla yayılmaktadır. Bunun en güzel örneği çok geniş ve gelecek vaadeden ek iş fırsatları sunan Myortak projesi. Bir önceki yazım olan ek iş fırsatlarında yüzyılın projesi başladı : myortak konulu yazımda myortak nedir,hakkında ve neden myortak gibi bi projede yer almamızı gerektiren özelliklerini açıklamıştım. Bu yazımda ise myortak sistemine kaydolduğumuzda ne gibi avantajlar ve ek iş fırsatları elde edeceğiz bundan bahsedeceğim.

Myortak Avantajları Nelerdir? Myortak ile Nasıl Para Kazanılır?

Şimdi myortak paylaşım ağı ve müşteri ağını gösteren tablo üzerinden myortak avantajlarını görelim :

MyOrtak Paylaşım Ağı

Myortak paylaşım ağı tablosunda görüldüğü üzere mükemmel ek iş fırsatları sizi beklemekte. Myortak sistemine dahil olduğunuz iş arkadaşlarınız ile beraber bir ekip çalışması yaparak myortak sisteminin internetten alışveriş merkezi olan mystoreline ‘a davet ettiğiniz müşteriler ile kazancınızı katlayabileceksiniz. Çok yakın zamanda mystoreline ile ilgili daha detaylı bilgileri de paylaşacağım.Düşünün tek başınıza değilsiniz, ekip arkadaşlarınız var, en önemlisi myortak eğitimleri ile bu işi profesyonellerden öğreneceksiniz. Myortak paylaşım ağı ilk bakışta sizi yanıltmasın; başkasının üstünden para kazanma gibi bi durum sözkonusu değil. Bir ekip olarak çalışma, emek sözkonusu. Yani mesela benle 3 arkadaşım işe başladık varsayalım. Sonra o arkadaşlarında bir alt ekibi için ortak bir çalışma sözkonusu. Sonra oluşan alt ekibin alt myortak çalışma ekibi için çalışma yapılması gibi. Bu böyle devam edecek.Aynı zamanda mystoreline ‘a davet ettiğiniz her müşteriniz alt myortak iş arkadaşlarınızla beraber sizinde müşteriniz olacak. Bu müşterilerin internetten yaptığı her alışverişten tek seferlik değil, her yaptığı alışverişinden para kazanacaksınız. Hem de ömür boyu! Myortak ‘a kayıt olmak için tıklayınız.

Myortak Paylaşım Ağının Amacı Nedir? Kazançları Nelerdir?

Düşünün sizin tek başınıza 24 saatte yaptığın emek ile ekip olarak yaptığınız asla bir değildir. Hem iş yükünüz hafifleyecek, hem de mükemmel bir kazanç imkanına sahip oalcaksınız. Oluşacak işgücünü sanırım tahmin ettiniz. Böyle bir ek iş fırsatlarını bize myortak vermektedir. Uzun zamandan beri internetten ek iş fırsatları, ek gelir elde etme üzerine çalışmalar yapıyorum ve kazanıyorum. İnanın klasik satışta siz müşteriye sadece aksi olmadıkça çoğunlukla tek seferlik ürün satar ve komisyon alırsınız.Myortak sistemine ve mystoreline ‘a davet ettiğiniz müşterinizin yaptığı her alışverişten para kazanırsınız. Doğrudan ürün satışı yoktur.Siz müşteriyi mystorline ‘a davet edersiniz, online şekilde internetten alışverişini yapar sizde para kazanırsınız. Müşteriniz arkadaşını davet etti o da artık sizin müşterinizdir, olaya bakın 🙂 Ekip halinde çalıştığınızı düşünün ve ortalama 1000-2000 müşteriniz olduğunu varsayalım. Kazancınızın nasıl katlanacağını tahmin etmişsinizdir. İnternette gördüğünüz işte trendyol,morpiho gibi alışveriş çılgınlığının bir benzeri mystoreline ‘da yaşanacak yakın zamanda. Markalı ürünlerde %90 a varan fırsatlarla hem de.Mystorline İncelemek için tıklayınız.Daha çok yeni ve sizin myortak ‘ a katılmanızı bekliyor proje. Bende internetteki alışverişten para kazanmak, ek iş fırsatlarından bir ömür boyu para kazanmak istiyorum diyorsanız ekibimde size de yer var! Çalışırım, ekip halinde bir takım güzel işler yaparak ömür boyu para kazanalım düşüncesindeyseniz buradaki kayıt formunu doldurun. Ücretsiz iş sunumuna katılın, işleyişi gözünüzle görün.Sizinle mutlaka irtibata geçeceğim. Tekrar görüşmek dileğiyle bol kazançlar.

Ayda 1000-5000 TL arası kazanmak isteyenler ve internetten para kazanmak, online iş, ek gelir, ek iş elde etmek isteyenler için yapılması gerekenleri anlatan, tamamen türkçe ve ÜCRETSİZ rehber niteliğindeki eğitim seti için burayı tıklayın.
You can leave a response, or trackback from your own site.

4 Responses to “Myortak ile Geleceğin Ek İş Fırsatını Kaçırmayın”

 1. Hakan diyor ki:

  Geleceğin işi olması bakımından kaçırılmayacak bir fırsat,teşekkürler.

 2. admin diyor ki:

  Myortak ile evinizden, kendi işinizi kurup geleceğinizi planlamak tamamen sizin elinizde. Çalışma saatlerinizi siz belirler,kendi işinizin patronu olup internetten para kazanabilirsiniz myortak sisteminde. Yorumunuz için teşekkürler.

 3. internet üzerinden iş diyor ki:

  Maşallah herşey anlatılmış elinize sağlık.

 4. admin diyor ki:

  Bir zamanlar 🙂 hey gidi günler 🙂

Leave a Reply