online-is-intenetten-para-kazanma-kitabini-ucretsiz-indir

Web Sitesinden Para Kazanmanın En Garanti Yolları

Web Sitesinden Para Kazanmanın En Garanti Yolları.

Web Sitesinden Para Kazanmanın En Garanti Yolları

Günümüzün ve geleceğin internet dünyasında önemi her geçen gün artan web siteleri yada bloglar, pekçok kişiye de internetten para kazandırmaya devam ediyor. Özellikle yurtdışında blogger yada webmaster diye tabir edilen kişiler, blogları sayesinde part time kazançlarının yanında zamanla tam zamanlı bir iş modeline de sahip oluyorlar. Bu noktada blog yazarak para kazanmak düşüncesi önem kazanıyor. Blogunuzda yada web sitenizde; bildiğiniz,hoşunuza giden yada araştırdığınız konularda makale yazarak para kazanma imkanına da kavuşursunuz.

Web sitesinin faydalarını sıralarsak;

 • Kişisel bir web sitenizde kendinizi ve yaptığınız işi en iyi şekilde tanıtır, 7 gün 24 saat reklam yapma imkanına kavuşursunuz.
 • Gün geçtikce internet dünyasında web siteleri önemi artmakta ve en ucuz reklam imkanı olduğu pek çok kesim tarafından teleffuz edilmekte.
 • Hedef kitlenize ve müşterilerinize ulaşmada en iyi yollardan biridir.
 • Satmak istediğiniz ürün ve hizmetleri hedef kitlenize ulaştırmada en iyi yollardan biridir.
 • Kendi markanı yapma ve marka olma yolunda en önemli araçlardan biridir.
 • Sürekli 7 gün 24 saat açık olduğundan evden çalışarak para kazanmak fırsatını sağlar.
 • Alanınızda otorite olmanıza imkan tanır.
 • Email listesi ve kayıtlı üyelerle çevre yapmanıza imkan tanır. Hedef kitlenize kendinizi en iyi tanıtma fırsatı sağlar.
 • Web sitenize eklediğiniz reklam bannerları,linkler vb. yaptığınız ürün tanıtımlarındaki linklere tıklanıp satın alınması ile blog yazarak para kazanmanıza imkan tanır.
 • Kısacası web site ve blog, internetten para kazanma konusunda satış ortakları için bir avantajdır. Para kazanmanızı hızlandıracak yöntemlerden biridir.Bu avantajı kullanmanızı öneririm.

Web Sitesinden Para Kazanma Yolları :

 1. Google Adsense ile Para Kazanmak : Adsense; dünyanın en çok kullanılan arama motoru Google’nin blogger ve webmasterlara sitelerinde yayınladıkları reklamlarına gelen tıklamalar karşılığında her ay düzenli bir şekilde ödeme yaptığı bir servisidir. Eğer içeriği özgün, google’nin yayın politikalarına uygun bir web siteniz varsa adsense ile her ay düzenli bir kazancı elde etmeniz mümkündür. Mutlaka değerlendirmeniz gereken bir internetten para kazanma, ek iş fırsatı.
 2. Satış Ortaklığı ile Para Kazanmak : Ürününü internet üzerinden satmak isteyen ürün sahipleri için satış ortağı olabilirsiniz. Bu ürünleri siteniz üzerinden hedef kitlenize tanıtarak, satışlardan komisyon alırsınız. Satış Ortaklığı ile %50-75 oranında komisyonları digital ürünlerden alabilirsiniz. Fiziksel ürünlerde bu oran; %2-%15 arasında değişmektedir.
 3. Kendi Ürününü Satarak Para Kazanmak : Hedef kitlenize kendi sahip olduğunuz ürün yada ürünleri en etkili bir şekilde pazarlayabilirsiniz.
 4. Banner, Link Alımı, Tanıtım Yazısı Alarak Para Kazanmak : Blogunuzdaki belirli alanlara bannerlar alarak, tanıtım yazıları için makale yazarak para kazanmak, diğer sitelere link çıkışı yoluyla para kazanmak; web sitesinden para kazanmanın en etkili yollarındandır.
 5. Web Sitesi Satarak Para Kazanmak : Belirli bir noktaya,ziyaretçi trafiğine getirdiğiniz blogunuzu satarak da para kazanabilirsiniz. Web sitesi alıp satarak para kazanan pekçok internet girişimcisi vardır.

Bu yöntemlere benzer pek çok web sitesinden para kazanmanın yolları vardır. Fakat en garanti para kazanma yolları bunlardır. Gezdiğim pek çok forum, facebook grupları, sosyal medya ağları, bloglar, paylaşım sitelerinde bu yöntemler telaffuz edilmekte. Bu yöntemlerden birini yada birkaçını seçerek web sitesinden para kazanmaya başlayabilirsiniz. Blog yazarak para kazanma; bugünün ve geleceğin en etkili internetten para kazanma yöntemlerinden biridir. Özellikle iş arayanlara, ek iş imkanı arayan evhanımlarına evden çalışarak para kazanma imkanı da sağlar.

Bu arada eğer hala blog/web sitesi kurma konusunda tereddütleriniz varsa tamamiyle blog ve blog kazançlarına odaklanan bir ürünü tavsiye etmek istiyorum. Neden tavsiye ediyorum?

 • Blog/websitesi kurma konusunda en başından videolu anlatımla kolayca adım adım sitenizi kurabilirsiniz.
 • Blogunuzu kurduktan sonra yapmanız gerekenleri (içerik ekleme, yazı ekleme, resim ekleme gibi) videolu uygulamalı olarak izleyerek kolayca uygulayabilirsiniz.
 • Blogunuza nasıl ziyaretçi çekebilir ve blogunuzu tanıtabilirsiniz konusunda ilgili videoyu izleyerek yapabilirsiniz.
 • Blogunuzu yayına aldıktan sonra 3 adımda blogunuzdan nasıl para kazanırsınız, yapmanız gerekenleri adım adım videodan izleyerek kendi kurduğunuz blogdan para kazanabilirsiniz.
 • Youtube kazanç eğitimi, facebook kazanç eğitimi, e-ticaret kazanç eğitimi ve sürpriz bonuslarla kazancınızı artırabilirsiniz.
 • Site sahibinin desteği de mükemmel. Ürünü inceledikten, kullandıktan sonra destek amacıyla mail attım. Takıldığınız noktalarda sabahın 5 inde bile cevap vermekte, takdir etmemek elde değil.
 • Blog kazançları eğitim seti tamamı ile videolu uygulamalı olarak hazırlanmış.
 • Yakın zamanda yeni konularla güncellendi ve beni de yanıltmadı, tavsiye etmekte artık tereddüt etmiyorum.
 • Ayrıca blog kazançları eğitim setinden memnun kalmayan, yarar görmeyenlere 15 gün içinde para iadesi yapması da kalitesini gösteriyor. Şimdi indirimli fiyattan satılmakta ve yakın zaman ücreti artacak. Blog/site kurmak istiyor ne yapacağınızı bilmiyorsanız, kurduğunuz siteden özgürce hareket ederek para kazanmak istiyorsanız, video anlatımlı adım adım uygulamalı blog kazançları eğitim setini tavsiye ediyorum, memnun kalacaksınız. Ürüne BURADAN ulaşabilirsiniz. Blog kazançları panelinden bir görüntü aşağıdadır:

Web sitesinden para kazanma hakkında eklemek istediğiniz yada sormak istediklerniz varsa yorum yazarak sorabilirsiniz. Web sitesinden para kazanmanın en garanti yolları yazımızı beğendiyseniz sosyal medya ikonları ile faydalanmak isteyen arkadaşlarınıza da duyurabilirsiniz. Bol kazançlar.

Ayda 1000-5000 TL arası kazanmak isteyenler ve internetten para kazanmak, online iş, ek gelir, ek iş elde etmek isteyenler için yapılması gerekenleri anlatan, tamamen türkçe ve ÜCRETSİZ rehber niteliğindeki eğitim seti için burayı tıklayın.
You can leave a response, or trackback from your own site.

4 Responses to “Web Sitesinden Para Kazanmanın En Garanti Yolları”

 1. Güray Tekin diyor ki:

  Web sitesinden para kazanma yolllarını anlatan güzel yazı,teşekkürler.

 2. kazım han diyor ki:

  bir blogkurduğunuzda sadece reklam tıklamasından mı googledan para kazanılır yoksa google diyelimki günlük hit sayısına görede ödeme yapıyormu ayrıca sayfa gösterim den para kazanılıyor mu hala kafamda oturmayan şeyler var. google reklam tıklaması olmadan para kazandırır mı ne önerirsiniz.

 3. admin diyor ki:

  Google, adsense yoluyla size ödeme yapar. Ödeme miktarını da hit yada görüntülenme değil reklama gelen tıklar belirler.

 4. yusuf diyor ki:

  Android yada İos Telefonlarınızla Kazanç Sağlayabilirsiniz

Leave a Reply